Zapisz się na wydarzenie rozwojowe dla alumnów 29-30.09

I. Zapraszamy Was serdecznie na wydarzenie rozwojowe dla alumnów Poświęcenie i odnowa. Czy droga liderska musi być zawsze wyboista?, które odbędzie się 29-30.09 w Hotelu Cyprus w Książenicach. Tematem spotkania będzie dobrostan liderski, radzenie sobie z różnorodnymi wyzwaniami i zmiennością świata, zarówno tego, który jest blisko nas jak i tego oddalonego o tysiące kilometrów. Naszymi gośćmi będą: Agata Stafiej-Bartosik, która poprowadzi wykład wprowadzający oraz Przemek Dziewitek, który przeprowadzi warsztaty pierwszego i drugiego dnia spotkania. Szczegółowy program pojawi się w przyszłym tygodniu.

Formularz zapisu na warsztaty 29-30.09 tu

Przyjedźcie koniecznie. Gwarantujemy wspólną pracę i odpoczynek oraz duuużo rozmów. Na wypełnione formularze czekamy do 15.09.2023 r.


II. W celu lepszego przygotowania warsztatu 13 września w godzinach 17.00-19.30 odbędzie się spotkanie online z Przemkiem Dziewitkiem, który napisał o nim tak: Spotkanie poświęcimy na rozmowę o wyzwaniach liderskich, ale też o tym jakie macie wyzwania w tych wyzwaniach. Zgodnie z modelem Lidera Rezonansowego opracowanym przez Richarda Boyatzisa, liderzy funkcjonują w cyklu poświęcenia i odnowy, a ciągłe poświęcenie może prowadzić do przedłużającego się stresu. To właśnie stres ma ogromny wpływ na to jak wiele mamy rezonansowych lub dysonansowych relacji ze współpracownikami, co jest z kolei kluczowe dla powodzenia naszych przedsięwzięć. Podczas spotkania, chciałbym porozmawiać o tym jak radzicie sobie ze stresem i wypaleniem, co Wam pomaga i w jakich obszarach potrzebujecie zmian. Nasza rozmowa pozwoli mi przygotować adekwatne tematy na warsztat 29-30 września, na który Was serdecznie zapraszam. Do udziału w spotkaniu zapraszamy szczególnie osoby, które wezmą udział w warsztacie rozwojowym pod koniec września Więcej info o spotkaniu 13.09 tu

Skip to content