13.09 spotkanie online z Przemkiem Dziewitkiem

Zapraszamy Was do zarejestrowania się na spotkanie z Przemkiem Dziewitkiem, dotyczące waszych aktualnych wyzwań liderskich. Spotkanie odbędzie się 13 września w godzinach 17.00-19.30 na platformie zoom i ma posłużyć lepszemu przygotowaniu warsztatu dla alumnów, sprawdzeniu w którym miejscu jesteście i czego potrzebujecie. Dlatego do udziału w spotkaniu zapraszamy szczególnie osoby, które wezmą udział w warsztacie rozwojowym pod koniec września. 

Spotkanie poświęcimy na rozmowę o wyzwaniach liderskich, ale też o tym jakie macie wyzwania w tych wyzwaniach. Zgodnie z modelem Lidera Rezonansowego opracowanym przez Richarda Boyatzisa, liderzy funkcjonują w cyklu poświęcenia i odnowy, a ciągłe poświęcenie może prowadzić do przedłużającego się stresu. To właśnie stres ma ogromny wpływ na to jak wiele mamy rezonansowych lub dysonansowych relacji ze współpracownikami, co jest z kolei kluczowe dla powodzenia naszych przedsięwzięć. Podczas spotkania, Przemek chciałby porozmawiać o tym jak radzicie sobie ze stresem i wypaleniem, co Wam pomaga i w jakich obszarach potrzebujecie zmian. 

WAŻNE! Prosimy o rozważne zapisywanie się na spotkanie. Wymaga ono zaangażowania uczestników przy włączonych kamerkach (nie można siedzieć wtedy w poczekalni u lekarza, prowadzić samochodu lub być w miejscu, w którym jest duży hałas). Formularz będzie aktywny do 12.09 do godziny 12.30. 
FORMULARZ ZAPISU

Marta Modzelewska, Koordynatorka Programu Alumni – Liderzy PAFW

Skip to content