Save the date. Wydarzenie rozwojowe dla alumnów.

Już dziś zapraszamy Was serdecznie na wydarzenie rozwojowe dla alumnów, które odbędzie się 29-30.09 w Hotelu Cyprus w Książenicach. Tematem spotkania będzie dobrostan liderski, radzenie sobie z różnorodnymi wyzwaniami i zmiennością świata, zarówno tego, który jest blisko nas jak i tego oddalonego o tysiące kilometrów. Naszymi gośćmi będą: Agata Stafiej-Bartosik, która poprowadzi wykład wprowadzający oraz Przemek Dziewitek, który przeprowadzi warsztaty pierwszego i drugiego dnia spotkania.

W celu lepszego przygotowania warsztatu 13 września w godzinach 17.00-19.30 odbędzie się spotkanie online z Przemkiem Dziewitkiem, który napisał o nim tak:

Spotkanie poświęcimy na rozmowę o wyzwaniach liderskich, ale też o tym jakie macie wyzwania w tych wyzwaniach. Zgodnie z modelem Lidera Rezonansowego opracowanym przez Richarda Boyatzisa, liderzy funkcjonują w cyklu poświęcenia i odnowy, a ciągłe poświęcenie może prowadzić do przedłużającego się stresu. To właśnie stres ma ogromny wpływ na to jak wiele mamy rezonansowych lub dysonansowych relacji ze współpracownikami, co jest z kolei kluczowe dla powodzenia naszych przedsięwzięć. Podczas spotkania, chciałbym porozmawiać o tym jak radzicie sobie ze stresem i wypaleniem, co Wam pomaga i w jakich obszarach potrzebujecie zmian. Nasza rozmowa pozwoli mi przygotować adekwatne tematy na warsztat 29-30 września, na który Was serdecznie zapraszam.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy szczególnie osoby, które wezmą udział w warsztacie rozwojowym pod koniec września. 

Spotkanie odbędzie się na platformie zoom. Link do spotkania prześlemy w późniejszym terminie. 

Skip to content