Zapraszamy do udziału w procesie superwizyjnym!

Serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w procesie superwizyjnym! Zgłoszenia można przesyłać od 15 listopada (środa) do 17 grudnia (niedziela) 2023 r. Pierwsze spotkania superwizyjne odbędą się w styczniu i potrwają do czerwca.  

Czym są superwizje? 

Superwizje to spotkania mające na celu wsparcie osób liderskich w ich codziennych wyzwaniach. Mogą one np. dotyczyć zmiany bądź pracy z zespołem. Superwizje odbywają się online w grupie (około 12 osób) pod przewodnictwem tutora lub tutorki. Pozwalają na spojrzenie z innej perspektywy na swoją sytuację przy równoczesnym zacieśnianiu więzi wśród osób absolwenckich. Spotkania trwają około 3h raz na miesiąc w terminie wybranym przez grupę. 

Proces superwizyjny składa się z 6 grupowych spotkań online od stycznia do czerwca. 

Ze względu na wirtualny charakter spotkań zachęcamy do korzystania z urządzenia z działającą kamerą. 

Kto może się zgłosić? 

Zgłosić może się każda osoba, która ukończyła program Liderzy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.  

Decyzja udziału obejmuje cały proces – 6 spotkań grupowych. 

Harmonogram 

22 listopada – 17 grudnia nabór zgłoszeń 

najpóźniej 22 grudnia podział na grupy superwizyjne, dobór tutorów i tutorek, wysyłka informacji do osób zgłoszonych i ogłoszenie na stronie programu 

po 7 stycznia pierwsze spotkania superwizyjne 

styczeń – czerwiec – 6 spotkań superwizyjnych 

Formularz zgłoszeniowy

Informacji związanych z naborem udziela: Alicja Dąbkowska, e-mail: alicja.dabkowska@szkola-liderow.pl 

O superwizjach:
Piotr Babicki, absolwent XIII edycji programu Liderzy PAFW, podzielił się swoimi wrażeniami po uczestniczeniu w procesie. Zobacz, czy superwizje są dla Ciebie!

„Superwizja dała mi szansę na przepracowanie w gronie życzliwych i otwartych ludzi swoich mniejszych i większych wyzwań w codziennej pracy i rozwoju. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie stworzono bezpiecznej przestrzeni dla wszystkich uczestników spotkań. W takiej przestrzeni bez wątpienia się znalazłem. Ponadto był to czas w którym poznałem i zsieciowałem wyjątkowych ludzi, Liderów PAFW, którzy na swoich drogach zmagają się ze sprawami tak bliskimi i mnie. Warto zaangażować się w ten proces.”

Dowiedz się więcej – pdf do pobrania

Skip to content