Zapisy na Zlot 11-12.09

Droga Sieci Absolwencka,
Zapraszamy Was do zapisów na Zlot Absolwentów 2021, który odbędzie się w dniach 11-12.09.2021 w Łochowie! Tematem przewodnim będzie BLISKOŚĆ!

A na nim, jak zwykle:
-BLISKIE spotkania po latach/miesiącach/dniach!
-wielka celebracja
-ładowanie akumulatorów
-ciekawi goście
-niepowtarzalne warsztaty
-Liderzy liderom, czyli liderska wymiana wiedzy/kompetencji/energii
-impreza do białego rana
-i nawet dłuższe nocne liderów rozmowy

Sprawami organizacyjnymi w tym roku zajmuje się Nikodem Kaczprzak, więc jeśli będziecie mieli pytania o transport, zakwaterowanie itp. – kontaktujcie się z nim mailowo nikodem.kaczprzak@szkola-liderow.pl (prosimy nie piszcie do nas na messengerze itp. – bardzo łatwo nam zagubić takie informacje).

Pamiętajcie, że dbając o bezpieczeństwo, ale jednocześnie ze zrozumiem dla różnych sytuacji i wyborów, aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o deklarację o pełnym zaszczepieniu albo byciu ozdrowieńcem (do pół roku przed datą wydarzenia) lub o przedstawienie negatywnego wyniku testu RT-PCR (na max 48 h przed rozpoczęciem wydarzenia) – odpowiednią opcję zaznaczycie przy rejestracji.

Standardowo zapewniamy transport z Warszawy autokarem, zakwaterowanie i wyżywienie z 11 na 12 września. Znakomita większość noclegów będzie w 16 osobowych domkach (w każdym jest 8 sypialni dwuosobowe, każda z oddzielną łazienką + super przyjemna część wspólna z aneksem kuchennym, wielkim stołem i kominkiem) więc możecie myśleć, z kim chcielibyście być w domku lub też zostawić to przeznaczeniu.

Jeśli będziecie chcieli przyjechać wcześniej – możecie to zrobić na własny koszt, skontaktujcie się z hotelem we własnym zakresie i powołajcie na nasze wydarzenie, wtedy pewnie uda się Was zakwaterować w tych samych pokojach. Polecamy – jest tam pięknie, jest rzeka, basen, spa, pracownie garncarskie itp. Będziemy tu, w nowej części zwanej Folwark: http://www.palacifolwarklochow.pl/

Jeśli planujecie przejechać z rodzina/osobą towarzyszącą np. do opieki nad dzieckiem – to także jest możliwe, we własnym zakresie. Traktujemy to jako wyjazd prywatny, więc po prostu zameldujecie się w hotelu jako goście indywidualni.

Do zobaczenia!

Skip to content