ZAPISY NA ZLOT 10-11.06

MOC I RÓŻNORODNOŚĆ! ZLOT 2022 – PROGRAM LIDERZY PAFW

Drodzy/Drogie,

10-11 czerwca br. odbędzie się zlot absolwentów, absolwentek i osób absolwenckich Programu LIDERZY PAFW. Zapraszamy Was serdecznie do wzięcia udziału w tym wspaniałym wydarzeniu pełnym pasji, uśmiechów, warsztatów, rozmów, spotkań, tańców oraz śpiewów.

Tematem przewodnim naszego zlotu będzie jak myśleć i działać, aby budować wspólnotę różnorodną, włączającą, uważną na drugiego człowieka, wielokulturową, wspólnotę, w której ważne jest przenikanie się kultur a co się z tym wiąże wierzeń, opinii i postaw i w której istotne jest uczenie się tolerancji i czerpanie od siebie wciąż i wciąż na nowo, aby umieć solidarnie stanąć w obliczu spraw trudnych i pomagać sobie wzajemnie.

W trakcie zlotu chcemy wspólnie z Wami przypomnieć sobie, że Polska była i nadal jest krajem, w którym żyją ludzie pochodzący z różnych regionów, wychowani w różnych tradycjach, różniący się między sobą światopoglądowo, wyznaniowo, etnicznie, kulturowo czy językowo. Społeczeństwo polskie historycznie nigdy nie było homogeniczne, a krótkotrwała wyrwa w ciągłości życia w Polsce jako kraju wielu kultur odchodzi właśnie w niepamięć. Ważne jest, żeby uświadomić to nie tylko sobie, ale i ludziom wokół nas.

Na zlocie chcemy przekazać Wam opowieść o liderach/liderkach/osobach liderskich, którzy/które przejmują odpowiedzialność za zmianę we wspólnotach i pokazują, że nasza różnorodność jest naszą siłą!

Zlot odbędzie się w Hotelu Green Garden w Falentach, koło Warszawy. Osobom, które będą potrzebować zapewnimy dojazd z Warszawy.

Prosimy o wypełnienie formularza –TU LINK – do 25 maja 2022 r.  Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszelkie zmiany w odpowiedziach prosimy kierować na adres alicja.dabkowska@szkola-liderow.pl

Wydarzenie, które organizujemy jest dla Ciebie bezpłatne. W przypadku rezygnacji z udziału pamiętaj, że Fundacja ten koszt i tak będzie musiała ponieść. Prosimy o odpowiedzialne podejście do deklaracji udziału w zlocie!  

Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół Programu Liderzy PAFW
Agnieszka Szelo, Agnieszka Szymi, Agnieszka Wró, Marta i Areta

Program do pobrania
Skip to content