Warsztat rozwojowy dla alumnów programu Liderzy PAFW 14-15 października 2022

Warsztat rozwojowy dla alumnów programu Liderzy PAFW „Lider/Liderka w czasach zmiany”.

Miejsce: Hotel Cyprus, ul. Mazowiecka 121a, 05- 825 Książenice 

Data: 14.10-15.10.2022 r. 

_________

Zapraszamy Was serdecznie na warsztat rozwojowy dla alumnów, który odbędzie się w dniach 14-15 października 2022 r. (piątek, sobota). Podczas spotkania wspólnie zastanowimy się, w jakim miejscu są teraz liderzy i liderki, co jest dla nich ważne, co ich zajmuje i przed jakimi wyzwaniami obecnie stoją a to wszystko na tle zmieniających się warunków i nastrojów społeczno-politycznych w Polsce. Spróbujemy odpowiedzieć sobie na pytanie jak się odnaleźć w czasach ciągłej zmiany (pandemia, wojna, inflancja, kryzysy: te dalekie i te bliskie, widmo katastrofy klimatycznej), jakie są granice naszego wpływu i w jaki sposób działać w takim czasie oraz jak zaakceptować nagłe zmiany. Mamy nadzieję, że każdy uczestnik/każda uczestniczka zabierze dla siebie to, czego potrzebuje najbardziej. 

Liczba miejsc na wydarzenie jest ograniczona, dlatego zachęcamy do szybkiej rejestracji. Prosimy o wypełnienie formularza do 6 października 2022 r.

Przemysław Sadura – doktor habilitowany, profesor Uniwersytetu Warszawskiego, wykładowca na Wydziale Socjologii UW. Kurator Instytutu Krytyki Politycznej. Założyciel Fundacji Pole Dialogu. Bada relacje między państwem i społeczeństwem w obszarach funkcjonowania różnych polityk publicznych.  

Aleksandra Daszkowska-Kamińska – absolwentka Instytutu Socjologii UW w ramach Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych. Badaczka społeczna, ewaluatorka, dyrektorka Bednarskiej Szkoły Realnej. 

Jagoda Inglik –  Coach, mentor, trener biznesu oraz Senior Trener Akademii Coachingu i Mentoringu CoachWise, wspiera w rozwoju zarówno ludzi biznesu, jak i ludzi sztuki, a także liderów zawodowych i społecznych. 

Pytania, wątpliwości:
marta.modzelewska@szkola-liderow.pl


 

Skip to content