W końcu polecieli – wizyta studyjna w USA!

W związku z pandemią COVID-19 wyjazdy w ramach International Visitor Leadership Programme, które miały się odbyć w 2020 i w 2021 r. zostały czasowo wstrzymane. Zespół Programu wspólnie z PAFW i Ambasadą USA podjął decyzję o rozpoczęciu hybrydowej wersji programu. Temat wizyty studyjnej IVLP to “Fundrising best practices for NGOs”.  

W dniach 17-28 maja 2021 r. odbyła się część online wizyty studyjnej w ramach IVLP dla 15 osobowej grupy. 

W marcu 2022 r. przywrócono możliwość wyjazdów do USA. Wizyta została zaplanowana w dniach 3-13 lipca 2022 r. 3 osoby zrezygnowały z wyjazdu z powodu terminu wyjazdu, który kolidował z ich planami osobistymi. Ostatecznie do USA w ramach International Visitor Leadership Programme wyleciała grupa 12 osobowa, która zaczęła swój pobyt udziałem w obchodach 4 lipca i świętowaniu Dnia Niepodległości.  

Merytoryczna część wizyty rozpoczęła się w dniu 5 lipca w Nowym Jorku i zakończy się w dniu 13 lipca w Pittsburghu.  

Osoby uczestniczące w IVLP odwiedzą w sumie 3 stany: Nowy Jork, Iowa oraz Pensylwanię. Będą mieli możliwość zapoznania się z działalnością organizacji pozarządowych, spotkania przedstawicieli lokalnych władz i instytucji oraz wzięcia udziału w warsztatach dotyczących fundrisingu.   

Wizytę można zobaczyć na naszym Facebooku! 🙂  

Skip to content