Trening współpracy z ciałem 12.03

Żyjemy w napięciu. Projekty, zadania, deadline za deadlinem. Rośnie stos spraw do załatwienia w domu i w pracy. Mierzymy się z oczekiwaniami bliskich osób wobec nas. Sami sobie zawieszamy wysoko poprzeczkę. Na warsztacie Współpraca z ciałem dowiesz się, jak stres wpływa na Twoje ciało i umysł. Zrozumiesz, jakie są Twoje źródła napięć i nauczysz się, jak z nimi pracować. Poznasz narzędzia i techniki oddechowe oraz relaksacyjne do wykorzystania na co dzień w pracy i w domu. Nauczysz się współpracować ze swoim ciałem.

Mile widziane: mata do ćwiczeń, wygodny strój, 2 piłki tenisowe.
Termin: 12 marca 2021 r. Godz. 9.00 – 13.00
Zgłoszenia

Prowadzące:
Karolina Krawczyk – Sharma trenerka i nauczycielka jogi, specjalizuje się w jodze terapeutycznej. Dziewięć lat temu związała się z Indiami, gdzie współprowadzi międzynarodową szkołę dla nauczycieli Trimurti Yoga. Ponad 2700 absolwentów mojej szkoły uczy i praktykuje dziś jogę w ponad 50 krajach na 5 kontynentach. Ukończyła wiedzę o teatrze na warszawskiej Akademii Teatralnej.
Magdalena Szpak– trenerka, pedagożka teatru, menedżerka kultury. Od ponad 10 lat pracuje w Instytucie Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego, gdzie prowadzi szkolenia m.in. z wykorzystania teatru w pracy z ludźmi, projektowaniu działań edukacyjnych i zarządzaniu. Ukończyła Szkołę Treningu Grupowego prowadzoną przy Szkole Liderów. Certyfikowana tutorka Szkoły Liderów. Założycielka i członkini Stowarzyszenia Pedagogów Teatru (SPT) Absolwentka programu „European Diploma in Cultural Projects Management” Fundacji Marcela Hictera w Brukseli.
Agnieszka Szymańska– pedagożka teatru, trenerka, tutorka, koordynatorka w Fundacji Szkoła Liderów. AbsolwentkaAkademii Pedagogiki Specjalnej, Podyplomowego Studium Menedżerów Kultury Szkoły Głównej Handlowej, Szkoły Pedagogów Teatru Instytutu Teatralnego. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w 2016 roku. Autorka projektów społecznych i materiałów edukacyjnych dla animatorów kultury, pedagogów teatru, nauczycieli i młodzieży. Prowadzi szkolenia i warsztaty z obszaru budowania zespołów, projektowania działań społecznych i edukacyjnych oraz komunikacji. Początkująca i certyfikowana nauczycielka jogi.

Skip to content