Spotkanie Samorządowe 25-26 listopada

Zapraszamy do zapisów na Spotkanie Samorządowe Programu Liderzy PAFW, które odbędzie się 
25-26 listopada 2022 r. w Hotelu Cyprus, Mazowiecka 121a, Książenice koło Warszawy.


Wydarzenie przeznaczone jest dla osób działających w samorządzie lub osób zainteresowanych kandydowaniem do niego. Mogą wziąć w nim udział burmistrzowie, starości, urzędnicy samorządowi, radni oraz przyszli kandydaci do samorządu – absolwenci i absolwentki Programu.

Obecnie przed osobami działającymi w samorządzie stanęło wiele wyzwań, które wymagają podjęcia pilnych decyzji, czasem niezgodnych z wcześniejszymi obietnicami wyborczymi, wymagają elastyczności i współpracy z różnymi podmiotami. Celem spotkania jest dostarczenie wiedzy, dotyczącej tych wyzwań (związanych m.in. z transformacją energetyczną, relacjami z rządem, komunikacją z lokalnym środowiskiem) oraz wymiana doświadczeń w zakresie rozwiązywania bieżących problemów. Poruszone zostaną także tematy strategii wyborczych, nowych trendów technologicznych oraz wykorzystania platform społecznościowych jako skutecznego narzędzia w kampanii wyborczej.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się tutaj

Prosimy o wypełnienie go do 15 listopada 2022 r.  Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Wszelkie zmiany w odpowiedziach prosimy kierować na adres marta.modzelewska@szkola-liderow.pl.

Standardowo zapewniamy transport z Warszawy na miejsce wydarzenia, zakwaterowanie i wyżywienie z 25 na 26 listopada br.

Skip to content