ODDECH LIDERSKI 

Co piątek trening w godz. 8.00 – 9.00 na ZOOM. Zapraszamy na nowy cykl działań dla absolwentów programu Liderzy PAFW “ODDECH LIDERSKI” 

W każdy piątek o 8.00 rano na zoomie spotkamy się na godzinną praktykę oddechową. Trening pozwoli podnieść energię, poprawi samopoczucie oraz zmniejszy wiele objawów odczuwanych w ciele będących skutkiem nieprawidłowego oddychania. Każde zajęcia będą poprzedzone krótkim wstępem teoretycznym. Zapraszamy wszystkie osoby, którym brakuje systematyczności, by regularnie poświęcać czas na swoją regenerację.

Pierwszy cotygodniowy cykl spotkań odbędzie się pomiędzy 1 grudnia 2023 a 29 lutego 2024.
Aby otrzymać link do spotkania należy do czwartku poprzedzającego zajęcia, do godziny 16.00, wysłać prośbę na adres: agnieszka.szymanska@szkola-liderow.pl Co tydzień otrzymacie nowy lik. Spotkania nie będą nagrywane.  

Zajęcia poprowadzi Agnieszka Szymańska – certyfikowana nauczycielka jogi przez Trimurti Yoga International, szkołę akredytowną przez Yoga Alliance (200 h Yoga TTC). Tutorka, trenerka: komunikacji, przywództwa, pedagogiki teatru. Od 15 lat pracuje w organizacjach pozarządowych i samorządowych instytucjach kultury, z którymi projektuje i produkuje innowacyjne rozwiązania w obszarze edukacji. 

Skip to content