Nabór do Programu „Dwa sektory, jedna wizja”

Rusza nabór do 13 edycji programu coachingowego dla liderów społecznych “Dwa Sektory – Jedna Wizja”!

Program jest realizowany wspólnie przez Fundację Szkoła Liderów i Fundację PwC od 2010 r. Polega na indywidualnej pracy doświadczonego pracownika kadry menadżerskiej PwC z wybranym liderem społecznym w ramach 6 sesji coachingowych.

Program coachingowy “Dwa Sektory – Jedna Wizja” służy budowaniu współpracy pomiędzy sektorem pozarządowym i biznesowym, wpływa na efektywność działania trzeciego sektora i społeczne zaangażowanie biznesu. Wspieramy liderów organizacji społecznych poprzez umożliwienie im indywidualnej współpracy z doświadczonymi osobami na stanowiskach kierowniczych z firmy PwC, którzy pełnią rolę coachów.

Dzięki programowi, liderzy społeczni lepiej identyfikują swoje cele i strategię działania, efektywniej zarządzają procesami i ludźmi w organizacji, co w rezultacie poprawia skuteczność i zasięg działań ich organizacji społecznej. Ponadto, poznają kulturę biznesu i mają możliwość wypracowania własnego podejścia do budowania współpracy z biznesem.

Zgłoś się do 13 edycji programu coachingowego dla liderów społecznych poprzez formularz. Liczba miejsc jest ograniczona! Zgłoszenia przyjmujemy do 28 listopada (poniedziałek) 2022 do końca dnia.

Harmonogram programu:

28 listopada 2022 – zamknięcie naboru zgłoszeń
6 grudnia 2022 – ogłoszenie listy uczestników
10 stycznia 2023 – szkolenie stacjonarne “Wprowadzenie do coachingu” prowadzone przez trenera PwC
styczeń – czerwiec 2023 – indywidualne sesje coachingowe z coachem (stacjonarnie lub online)28 listopada 2022 – zamknięcie naboru zgłoszeń
koniec czerwca/początek lipca 2023 – szkolenie zamykające

koordynacja w Fundacji Szkoła Liderów: Marta Modzelewska
marta.modzelewska@szkola-liderow.pl

Skip to content