Liderka świętokrzyska. Radna powiatu starachowickiego, Działaczka na rzecz młodzieży.

Izabela Kisiel

Rozwój lokalny, Samorząd, Sport i promocja zdrowia, Edukacja, Dzieci i młodzież, Dialog obywatelski

Pawłów, świętokrzyskie, Edycja XV

O sobie

Bo kiedyś w końcu przyjdzie moment, że powiesz „jestem liderem”! Własną liderską przygodę rozpoczęłam jeszcze na studiach. Kiedy w małej miejscowości, ja ów zwyczajna, młoda, dziewczyna, spróbowała napisać projekt na warsztaty taneczne dla zespołu folklorystycznego… i ku osobistemu zdziwieniu się udało! Nagle zaczęłam zauważać, że to ma sens, że łączenie ludzi w zespoły działa. Wspólnie z grupą znajomych założyliśmy Stowarzyszenie, które pracowało z młodzieżą. W swojej pracy pozarządowej mocno wspieram młodych ludzi, na drodze ku dorosłości: uczymy się pracować w grupie, promujemy wolontariat oraz dbamy o rozwój osobisty

Obecnie jestem radną powiatu, pracuje w Urzędzie Miejskim w Starachowicach zajmuje się m. in. polityką młodzieżową oraz zastępuje rzecznika prasowego urzędu.

Jestem absolwentką programu „Liderzy dla młodzieży” w województwie świętokrzyskim, a w 2018 roku byłam tutorką w tym programie. Więcej o programie: https://liderzydlamlodziezy.pl/ Od 2018 roku jestem koordynatorką oraz coachem w rozwojowym programie dla młodzieży „Mania Działania”.

Interesuję się wszelką aktywnością fizyczną, pasjonują mnie biegi, promuje zdrowy styl życia, zdrowe odżywianie oraz zdroworozsądkowa medycyna naturalna. Studiuje coaching.

Doceniam wartość ludzi doświadczonych, ufam jednak, iż oni również doceniają wartość młodszego pokolenia. Według mnie każda zmiana pokoleniowa ma swój moment, musi kiedyś nastąpić, możemy jednak wyjść naprzeciw jej skutkom – łącząc siły. Wykorzystując potencjał – z jednej strony – osób doświadczonych – z drugiej – ludzi młodych zaskakujących błyskotliwością, tryskających energią, zapałem i co ważne zaangażowaniem.

Skip to content