Promotor Sieci Tato.net

Grzegorz Blaut

Rozwój lokalny, Dzieci i młodzież

Zielona Góra, Lubuskie, Edycja IX

O sobie

Tato.net (promotor i prowadzący szkolenia dla ojców)

SpokoTato,(założyciel)

Zielonogórski Klub Morsa oraz Dziecięcy Klub Morsika „SpokoTato”, (założyciel)

Obszary mojej działalności liderskiej:

– prorodzinność oparta na konserwatywnych wartościach,

– edukacja i aktywizacja ojców do świadomego, planowego i zaangażowanego ojcostwa,

– promocja aktywnego i zdrowego stylu życia.

Działam społecznie od roku 1996go, zaczynałem w kręgach chrześcijańskich nastawionych na praktyczne służenie innym, prowadziłem spotkania dla dorosłej młodzieży, następie wraz z żoną kursy wzmacniające relacje małżeńskie „2=1 Polska”, a od kilku lat angażuję się też w działania aktywizujące ojców do zaangażowanego, planowego i świadomego ojcostwa.

Organizujemy spotkania merytoryczne, szkoleniowe, coachigowe i przygodowe/ outdoorowe.

Stwarzamy ciekawą przestrzeń do rozwoju dla ojców, mam i dziadków-łączymy pokolenia.

Zainicjowałem przy tym Zielonogórski klub MORSA, oraz Dziecięcy Klub Morsika – obydwa promujące zdrowy i aktywy styl życia, z naciskiem na wykorzystanie morsowania do wzmacniania więzi rodzinnych, oporności zdrowotnej i psychicznej.

Mamy wizję budowania opartego na wartościach, silnego, odpowiedzialnego, dojrzałego psychicznie/emocjonalnie pokolenia. Tylko przez oddane ale i świadome, bliskie i planowe / proaktywne ojcostwo – kiedy mężczyźni biorą odpowiedzialność za swoje relacje małżeńskie i bycie liderem w swoim domu i lokalnym społeczeństwie.

Prywatnie uwielbiam wyzwania! Więc i rozwijanie relacji małżeńskiej , spędzanie czasu z synami, w tym szczególnie: majsterkowanie, naprawianie, tworzenie, budowanie a także łowienie ryb i walka wręcz lub na miecze. Uwielbiam spędzać wolny czas z rodziną w naturze – biwaki, spływy kajakowe, rykowiska jeleni i inne wyprawy. Poza tym bardzo lubię grę w siatkówkę, full contact sparingi, sporty wodne i jazdę w terenie na motorze typu enduro. Jestem też płetwonurkiem Ligii Obrony Kraju i młodszym ratownikiem WOPR (woda to mój „drugi dom”).

Zawodowo: menadżer, trener szkoleń biznesowych, miękkich i coach.

Skip to content