Anna Chęć – liderka PAFW – doceniona!

W piątek, 7 czerwca, na uroczystej gali w Zamku Królewskim w Warszawie rozdano nagrody “Super Samorząd 2019” przyznawane przez Fundację im. Stefana Batorego. Nagrody wręczano w ramach ogólnopolskiej akcji “Masz Głos” za udaną współpracę pomiędzy społecznością, a lokalnymi władzami. Jednym z siedmiu laureatów została koalicja organizacji pozarządowych “Bielsko-Biała – miasto przyjazne zwierzętom” oraz władze Bielska-Białej.

– Czujemy, że nasz głos został wysłuchany, nasza ciężka praca nie poszła na marne, a zmiany w schronisku naprawdę zaczynają zachodzić – mówi Anna Chęć, jedna z liderek “Bielsko-Biała – miasto przyjazne zwierzętom”. Anna jest absolwentką Programu Liderzy PAFW. Kibicujemy Ani i gratulujemy!!! https://beskidzka24.pl/bielsko-biala-laureatem-super-samor…/

Zdjęcia: -Osoby działające na rzecz zwierząt, pod schroniskiem podczas obywatelskiej kontroli żywienia zwierząt w święta. -Podczas gali z wiceprezydentem Bielska- Białej Adamem Ruśnakiem i bielską działaczką społeczną Katarzyna Kwiatkowską. -Selfi po otrzymaniu nagrody na spotkaniu z Prezydentem B-B- Jarosławem Klimaszewskim i liderkami/ liderami bielskich grup i organizacji działających na rzecz zwierząt.

Skip to content