Ambasadorzy o Programie Liderzy PAFW cz. 2

Przedstawiamy kolejnych Ambasadorów Programu Liderzy PAFW. To są liderzy, którzy w pewnym momencie wzięli sprawy w swoje ręce i zaczęli zmieniać środowisko, w ktorym mieszkają. To za nim podążają ludzie i to oni wiedzą jak wprowadzać zmiany. Poznaj ich i zobacz, co dał im Program, czemu wzięli w nim udział i dlaczego warto się zgłosić.

„Program Liderzy PAFW dał mi siłę i odwagę do wypłynięcia na głębię w moich liderskich decyzjach. Dał też szansę poznania i współpracy ze wspaniałymi ludźmi, od których wiele czerpałem i się nauczyłem, a doświadczenia zdobyte w Programie wykorzystuję w codziennej pracy.”

Piotr Babciki, absolwent XIII edycji Programu Liderzy PAFW

„Program dał mi siłę i wiarę w siebie. Warto zgłosić się do Programu, bo daje nowe spojrzenie na siebie, ludzi, sprawy i świat wokół. Program Liderzy PAFW jest dla „niespokojnych duchów”, które potrzebują ciągle nowych wyzwań, aby siebie i świat czynić odrobinę lepszym.”

Grażyna Kapaon, absolwentka VI edycji Programu Liderzy PAFW

„Program Liderzy PAFW dał mi nową perspektywę tego co znaczy „być liderem”, ogromne wsparcie i bezcenne kontakty z liderami w całej Polsce” 

Anna Urbańska, absolwentka XII edycji Programu Liderzy PAFW

Poznaj innych absolwentów Programui zobacz czy ktoś jest w Twojej okolicy! 

Zostań skuteczniejszym liderem i zgłoś się do Programu! 

Skip to content