Fundacja szkoła liderów

Maja Dębowska

Bielsko-Biała, śląskie, Edycja XIV

O sobie

Ja? Mam prawie 500 dzieci. Razem z nimi przeżywam każdą maturę, pierwszą pracę, mierzę z wyzwaniami dnia codziennego. Wspólnie z moim zespołem, wspieramy młodych w odnalezieniu się w niełatwym czasie dojrzewania, stawianiu pierwszych kroków w dorosłości i na ścieżce zawodowej. Dużo rozmawiamy, tworzymy, uczymy się od siebie nawzajem.

Oprócz tego, często staję na głowie, swojego psa znalazłam na bagnach, a bakcyla na przedsiębiorczość społeczną złapałam w Londynie. To, czego nauczyłam się tam, przywiozłam tu. I od 2014 roku drążę temat. Dokładam wszelkich starań, by moje miasto, Bielsko-Biała, zauważyło, usłyszało i doceniło młodych ludzi. Bo są. I są wielką siłą, z której czerpię i ja, pracując z nimi na co dzień.

Słowa, których nadużywam? Zróbmy.To.

Jestem inicjatorką projektów dla młodzieży: redakcjaBB (redakcjaBB.pl), przed|PRACA (redakcjaBB.pl/przedpraca) i KtoToWie (redakcjaBB.pl/KtoToWie) w Bielsku-Białej. Absolwentką Zmian Społecznych na City University w Londynie (MA), Programu Liderzy PAFW oraz International Visitors Leadership Program. Wychowanką Livity (livity.co.uk). Założycielką Fundacji Zróbmy.To (zrobmyto.pl) i marki społecznej komuniku (komuniku.pl). Współautorką Programu na rzecz Młodych Ludzi, przygotowanego dla Urzędu Miasta w Bielsku-Białej.

Skip to content